ASAC

Amsterdamse Studenten Alpen Club » Oud-besturen

Oud besturen

 

91ste bestuur 2016-2017 “Ascendo ergo sum”

Marjolein Toorians (voorzitter)
Hetty Zegwaard (vice-voorzitter)
Emma Verhulp (secretaris)
Ywen Verloren van Themaat (penningmeester)
Jiska Appel (weekend)
Jordy Koopmans (materiaal)
Jet Vessies (PeRco)

90ste bestuur 2015-2016 “It’s not the mountain we conquer, but ourselves” – Sir Edmund Hillary

Bas Straathof (voorzitter)
Melissa Komen (vice-voorzitter)
Floris Kuipers (secretaris)
Stephen Skocpol (penningmeester)
Mart Bruijnes (weekend)
Stan Bovenschen (materiaal)

89e bestuur 2014-2015 “Take your friends and go nuts!”

Marjolein van Geest (voorzitter)
Ivar Bouman (vice-voorzitter)
Merel Kremer (secretaris)
Sophie Baartman (penningmeester)
Marjolein Duijvestein  (weekend)
Lars Jacobs (materiaal)
Coen Berntsen (PeRco)

88e bestuur 2013-2014 “Wie niet klimt, die komt niet hoog”

Hannah Kalsbeek (voorzitter)
Max Holthuis (vice-voorzitter)
Wilmer Roest (secretaris)
Erwin Ploeg (penningmeester)
Ida Boerlage (weekend)
Oscar Kamps (materiaal)
Hugo Besselse (PeRco)

87e bestuur 2012-2013 “Le Peuple des Montagnes”

Kimberley Perrin (voorzitter)
Roel Hengeveld (vicevoorzitter)
Flo Vogel (secretaris)
Kaspar Wijermans (penningmeester)
Fieke de Goede (weekend)
Julius Zonneveld (materiaal)
Ruby de Witte (PeRco)

86e bestuur 2011-2012 “Veni vidi vici”

Dorien Lekkerkerk (voorzitter)
Renske van Delft (vicevoorzitter)
Naomi Valk (secretaris)
Frank Klaver (penningmeester)
Regien Winnubst (weekend)
Menno Visser (materiaal)

85e bestuur 2010-2011 “Mons nostra palestrae”

Nick Laan (voorzitter)
Iris t Wout (secretaris)
Lieke ten Velde (penningmeester)
Eva Smeele (weekend)
Adam Sasiadek (materiaal)
Jacobien de Lange (PeRco)

84e bestuur 2009-2010

Lieke Doodeman (voorzitter)
Jasper de Jong (secretaris)
Willem Sleeboom (penningmeester)
Noeska Kooistra (weekend) [1e helft] Thom Frielink (weekend) [2e helft] Jeroen Boomsma (materiaal)
Merlijn van Selm (PeRco)

83e bestuur 2008-2009

Carel van Toor (voorzitter)
Marianne Mol (secretaris)
Anne-Margot Lambers (penningmeester)
Marjolein Bil (weekend)
Michiel Smit (materiaal) [1e helft] Bas Visscher (materiaal) [2e helft] Marjolein Bil (convo) [1e helft] Maarten Hillebrandt (PeRco) [2e helft]

82e bestuur 2007-2008

Bas Hartel (voorzitter)
Ellen Gehring (secretaris) [1e helft] Marianne Mol (secretaris) [2e helft] Anne-Margot Lambers (penningmeester)
Vicky Kaland (weekend) [1e helft] Marjolein Bil (weekend) [2e helft] Tim Cruijssen (materiaal) [1e helft] Michiel Smit (materiaal) [2e helft] Judith de Kroon (convo) [1e helft] Marjolein Bil (convo) [2e helft]

81e bestuur 2006-2007

Marijn Uyen (voorzitter)
Sarah Doornbos (secretaris) [1e helft] Ellen Gehring (secretaris) [2e helft] Gerben van Heijningen (penningmeester)
Ula Kraus (weekend) [1e helft] Vicky Kaland (weekend) [2e helft] Roeland Bom (materiaal) [1e helft] Tim Cruijssen (materiaal) [2e helft] Marieke van der Sloot (convo) [1e helft] Judith de Kroon (convo) [2e helft]

80e bestuur (2005-2006)

Ben van der Veen (voorzitter)
Tjeerd van Dam (secretaris) [1e helft] Sarah Doornbos (secretaris) [2e helft] Floor Poot (penningmeester)
Irene van As (weekend)
Marjolijn van Dijk (materiaal) [1e helft] Roeland Bom (materiaal) [2e helft] Marc Tromp (convo) [1e helft] Marieke van der Sloot (convo) [2e helft]

79e bestuur (2004-2005)

Daniël Kuipers (voorzitter)
David de Bos (secretaris) [1e helft] Sarah Doornbos (secretaris) [2e helft] Joost Klok (penningmeester)
Marian Michielsen (weekend)
Marjan Witteman (materiaal) [1e helft] Marjolijn van Dijk (materiaal) [2e helft] Jesper van der Molen (convo)

78e bestuur (2003-2004)

Sara Polle (voorzitter)
Roel Gazendam (secretaris) [1e helft] David de Bos (secretaris) [2e helft] Maaike Krikke (penningmeester)
Max Franken (weekend) [1e helft] Kelvin Molenaar (weekend) [2e helft] Kelvin Molenaar (materiaal) [1e helft] Marjan Witteman (materiaal) [2e helft] Tom Spaargaren (convo) [1e helft] Roel Gazendam (convo) [2e helft]

77e bestuur (2002-2003)

Bart Vosters (voorzitter)
Sanne Braas (secretaris)
Bart Klein (penningmeester)
Erica Pepping (weekend) [1e helft] Sara Polle (weekend) [2e helft] Sanneke van Asselen (materiaal) [1e helft] Max Franken (materiaal) [2e helft] Rob Marjot (convo) [1e helft] Jos Khoeblal (convo) [2e helft]

76e bestuur (2001-2002)

Tobias Tiecke (voorzitter) [1e helft] Bart Vosters (voorzitter) [2e helft] Aart Breedt Bruyn (secretaris)
Mathijs van Beusekom (penningmeester)
Sarah Engelhard (weekend) [1e helft] Erica Pepping (weekend) [2e helft] Martijn van der Krogt (materiaal) [1e helft] Sanneke van Asselen (materiaal) [2e helft] Anne Slootweg (convo)

75e bestuur (2000-2001)

Martijn van der Krogt (voorzitter)
Vera van de Bos (secretaris)
Esther Geurts (penningmeester)
Sarah Engelhard (weekend)
Hanneke Wijte (materiaal)
Tobias Tiecke (convo)

74e bestuur (1999-2000)

Taco Douglas (voorzitter)
Edwin Klerkx (secretaris)
Marije van Velzen (penningmeester)
Onno Warns (weekend)
Dries Brandsma (materiaal)
Sjaak Verbeek (convo)

73e bestuur (1998-1999)

Lietje Melchers (voorzitter)
Frederieke Blok (secretaris)
Michel Uiterwaal (penningmeester)
Lies Bol (weekend)
Bart de Kruyff (materiaal)
Karin Ganzeboom (convo)

72e bestuur (1997-1998)

Annemarie Waarts (voorzitter)
Michiel van den Ent (secretaris)
Imke Sturkenboom (penningmeester)
Leo Reitsma (weekend)
Bart de Kruyff (materiaal)
Henriette van Ruiten (convo)

71e bestuur (1996-1997)

Sander Koolwijk (voorzitter)
Niels Hoffmann (secretaris)
Maarten Hofland (penningmeester)
Cariene Smaal (weekend)
Anouk ten Peze (materiaal)
Hanna van Oven (convo) [1e helft] Anne Lohnberg (convo) [2e helft]

70e bestuur (1995-1996)

Ralph Valkonet (voorzitter)
Niels Hoffmann (secretaris)
Cariene Smaal (penningmeester)
Andreas Amons (weekend)
Lisan Ravensbergen (materiaal)
Annemarie Waarts (convo)

69e bestuur (1994-1995)

Roland Huffnagel (voorzitter)
Willemijn Verhaar (secretaris)
Ralph Valkonet (penningmeester)
Maarten Hofland (weekend)
Valeska Terpstra (materiaal)
Thijs Bijwaard (convo)

68e bestuur (1993-1994)

Roland Huffnagel (voorzitter)
Valeska Terpstra (secretaris)
Melvin Redeker (penningmeester)
Boudewijn Cremers (weekend)
Tim van der Linden (materiaal)
Esron Schreyer (convo)

67e bestuur (1992-1993)

Floor Klijn (voorzitter)
Anne Mara Sillevis Smitt (secretaris)
Melvin Redeker (penningmeester)
Luc de Jong (weekend)
Roland Huffnagel (materiaal)
Nienke Swart (convo)

66e bestuur (1991-1992)

Jessika Piket (voorzitter)
Sanne van der Ouderaa (secretaris)
Melvin Redeker (penningmeester)
Luc de Jong (weekend)
Leonoor van Oosterzee (materiaal)
Jasper van Vliet (convo)

65e bestuur (1990-1991)

Rozemarijn Janssen (voorzitter)
Cathelijne van Hasselt (secretaris)
Richard Bakenkamp (penningmeester)
Richard Duivenvoorde (weekend)
Jessika Piket (materiaal)
Leonoor van Oosterzee (convo)

64e bestuur (1989-1990)

Tessa Terpstra (voorzitter)
Rozemarijn Janssen (secretaris)
Richard Bokenkamp (penningmeester)
Marinus Wisselink (weekend)
Jan Pieter Eskens (materiaal)
Cecile de Boer (convo)

63e bestuur (1988-1989)

Martine de Bruyne (voorzitter)
Elles van Driel (secretaris)
Bas van Eck (penningmeester)
Beatrice Desain (weekend)
Jan Pieter Eskens (materiaal)
Rozemarijn Janssen (convo)

62e bestuur (1987-1988)

Heleen Tichler (voorzitter)
Philippe Tammes (secretaris)
Martine de Bruyne (penningmeester)
Pieter de Kam (weekend)
Marcel v/d Beemdelust (materiaal)
Monique Hoogenboom (convo)

61e bestuur (1986-1987)

Ruud van der Steeg (Voorzitter)
Heleen Tichler (Secretaris)
Jurrian Lombaers (Penningmeester)
Monique Hoogenboom (Convo)
Michael Tel (Weekend commissaris)
Rene de Waal (Materiaal commissaris)